Op zondag zijn wij altijd gesloten. Wij beschouwen de zondag vanuit onze christelijke geloofsovertuiging als rustdag waarop wij geen commerciële activiteiten doen.
Om die reden is het op zondag niet mogelijk om een bestelling te plaatsen. Graag zien wij u op andere dagen van de week terug.
VAN ERKEL DESGIN RADIATOR
Werkt niet optimaal via Internet Explorer 11
Deze website werkt niet optimaal wanneer u gebruik maakt van Internet Explorer als webbrowser. Dit heeft te maken met het feit dat Internet Explorer een verouderde browser is.
Bij het ontwikkelen en onderhouden van websites wordt rekening gehouden met diverse (web)browsers. Veiligheid is een belangrijk aspect daarbij. Internet Explorer is een verouderde browser die niet meer ontwikkeld wordt door Microsoft en bij het ontwikkelen en onderhouden van websites wordt dus ook geen rekening meer gehouden met Internet Explorer. Hierdoor kan het voorkomen dat bepaalde onderdelen van de website niet goed leesbaar zijn of niet goed werken.
Oplossing
Om alle informatie op deze website (en andere websites) goed te kunnen lezen en goed te kunnen gebruiken, is het belangrijk een actuele versie van een webbrowser te gebruiken.
Mocht u ondanks het gebruik van een actuelen webbrowser toch problemen ondervinden, dan horen we dat graag zodat we kunnen bekijken wat de oorzaak van het probleem is en kunnen werken aan een oplossing.
Jaga Mikado Universele Handdoekhouder Chroom:
Mikado is een universele handdoekhouder met ontelbare mogelijkheden. De natuurlijke uitstraling van de Mikado en de serene eenvoud van zijn design geven rust en een wellness-gevoel in elke ruimte. Het meest in het oog springend is de door het gelijknamige spel geïnspireerde slanke houten stok in es, eik of walnoot.
LAAT JE INSPIREREN
Monteer Mikado voor een verticale radiator of boven een horizontale radiator en u heeft een comfortabel handdoekdroogrek. Of bevestig Mikado aan badkamer- of keukenmeubilair of gewoon aan de muur. Door zijn verschillende speelse combinatiemogelijkheden is Mikado perfect te integreren in elk interieur. Laat je inspireren door de vele creatieve mogelijkheden!
MIX & MATCH
De beugels zijn gemaakt van geëxtrudeerd aluminium en beschikbaar in 4 afwerkingen: satijnmat gelakt wit, geanodiseerd aluminium natuurkleur, geborsteld roestvast staal-look of chroom. Ze zijn beschikbaar in 3 verschillende lengtes. Zo kunnen we bij elke plaatsing voor een optimale afstand zorgen tussen handdoekhouder en wand of radiator.
De Mikado houten stok is beschikbaar in esdoorn, eik of notelaar en in 2 lengtes. Voor lengte 55 cm volstaat één muurbeugel. Deze mag in elke positie geplaatst worden volgens uw eigen voorkeur, zowel op het uiteinde als in het midden van de stok. Voor de stok met lengte 85 cm zijn 2 muurbeugels vereist.